Arbetsledningen på Drott Company

Söker du en specifik person hos oss? För att göra det enklare för dig, finner du kontaktuppgifter till de flesta i vår ledning med en kort beskrivning av deras yrkesroll.
Vi ser framemot att höra av dig!

Owe Frödin

Ibo Baker

Ägare VD – Drott Byggstäd
ibo.baker@drottcompany.se
Tel: 08-1200 2102
Mobil: 0704-55 99 51

Jasmin Duranic

Driftchef – Drott Städservice Stockholm
jasmin.duranic@drottcompany.se
Tel: 08-1200 2100
Mobil: 073-960 56 54

Shania Tahir

Linda Frödin

Drott Hemservice – Kalmar Län
Drott Lantgård – Kalmar – Nybro
linda.frodin@drottcompany.se
Tel: 08-1200 2100
Mobil: 073-722 01 23

Lennart Strandberg

Delägare, Styrelseordförande / Utbildning
lennart.strandberg@drottcompany.se
Tel: 08-1200 2101
Mobil: 070-885 8530

Viktor Teodorescu

Arbetsledare / Drott Hemservice – Stockholm
viktor.teodorescu@drottcompany.se
Tel: 08-1200 2100
Mobil: 070-44 555 93

Kristian Mårtensson

Ledamot, delägare, Ekonomi, Bokföring & löner
kristian.martensson@drottcompany.se
Tel:08-1200 2100
Mobil: 070-220 76 17

Nian Osman

Julija Hramkova

Administratör/ordermottagare/kundtjänst
julija.hramkova@drottcompany.se
Telnr: 070-445 55 96

Sylvia Norberg

Områdeschef – Västerås / Drott Hemservice
sylvia.norberg@drottcompany.se
Telnr: 072-5568802

Sara Johansson

Teamledare – Västerås / Drott Hemservice
sara.johansson@drottcompany.se
Telnr: 076-058 37 58

Inga-Lill Noren Fousing

Administratör/Ordermottagare
inga-lill.noren@drottcompany.se
Mobil: 072-9868920