Arbetsledningen på Drott 24 AB

Söker du en specifik person hos oss? För att göra det enklare för dig, finner du kontaktuppgifter till de flesta i vår ledning med en kort beskrivning av deras yrkesroll.
Vi ser framemot att höra av dig!

Ibo Baker

VD – Drott 24 AB
ibo@drott24.se
Tel: 08-1200 2102
Mobil: 0704-55 99 51

Shania Tahir

Sami Saidi

Säljare
sami@drott24.se
Mobil: 070-4552350

Sofia Busakova

Fanny Hamberg

Bostadsrättsföreningar
fanny@drott24.se
Mobil: 070-1403817

Marysol Gonzales

Teamledare – Västerås – Drott Hemservice
marysol@drott24.se
Mobil: 08-12002100

Nian Osman

Områdeschef
nian@drott24.se
Mobil :073-7306282

Ara Mustafa

Byggservice Chef
ara@drott24.se
Mobil :070-4552354